1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Zapojte sa do Kaufland súťaže o poukážky či súťaže o auto alebo vyhrajte skvelé ceny pre vaše deti

Zapojte sa do Kaufland súťaže o poukážky či súťaže o auto alebo vyhrajte skvelé ceny pre vaše deti

Pexels

Zapojili ste sa už niekedy do súťaže v rámci nákupov v obchodoch? Za to, že nakúpite v obchodoch typu Lidl, Coop Jednota, Tesco či Billa môžete vyhrať aj skvelé ceny! Zapojte sa do Lidl súťaže o kolobežku, Kaufland súťaže o nákupnú poukážku, či do súťažte so Zlatým bažantom o auto.

Prinášame prehľad o aktuálnych súťažiach, ktoré práve prebiehajú. Čo tak dostať ako odmenu za nákup napríklad album od Mira Jaroša s nálepkami zvieratiek pre vaše deti či Play Station úplne zdarma?

V súťaži s Tescom vyhrajte Vespu, GoPro či darčekovú poukážku

V Tescu máte možnosť vyhrať 5-krát skúter Vespa Primavera, GoPro akčnú kameru až 30-krát či darčekovú poukážku na nákup zážitkov. Milovníkov nealko piva Birell určite poteší aj možnosť vyhrať samotné pivo tejto značky. Stačí nakúpiť aspoň 4 ks akéhokoľvek piva Birell v plechovke či vo fľaši a zaregistrovať sa. Pri nákupe nezabudnite použiť vernostnú Tesco Clubcard. Tesco žrebuje výhercov každý druhý pondelok a súťaží sa do 31. augusta 2020. Čím skôr sa zapojíte, tým väčšiu šancu máte vyhrať!

Pexels

Nálepkový album od Mira Jaroša v COOP Jednota

Potešte vaše deti. COOP Jednota aktuálne ponúka špeciálny album s nálepkami zvieratiek z gazdovstva pre vaše ratolesti. Mira Jaroša deti zbožňujú. Nálepkový album so zvieratkami zo slovenského gazdovstva sprevádzaný Mirom Jarošom je v predaji v COOP Jednote za 2,49 €. Pri každom nákupe od 10 € dostanete balíček nálepiek do albumu zdarma. Nálepky sa prípadne dajú kúpiť samostatne za 49 centov za balíček. Dokonca sa nálepky dajú vymieňať na online burze! Zapojte vaše deti, viac informácii o albume nájdete na stránke COOP Jednota.

Je tu nová Lidl súťaž o kolobežku

Chceli by ste vyhrať jednu zo 60-tich kolobežiek, ktoré ponúka Lidl súťaž? Poďte aj vy súťažiť! Stačí kúpiť akúkoľvek zmrzlinu alebo nanuk značky Ballino alebo Gelatelli a na webovej stránke Lidlu zadať 14-miestny číselný kód z účtenky. Účtenku si pre prípad výhry uschovajte. Lidl žrebuje každý týždeň 7 výhercov 14 hliníkových kolobežiek Crivit Scooter Big Wheel v ružovej a modrej farbe. Jedna z nich môže byť práve vaša! Neváhajte, zapojte sa, lebo súťaž trvá už len do 30. júna 2020. 

Pixabay

Nakúpte za 20 eur a zapojte sa do Billa súťaže o 4000 zaujímavých cien

Až do 14. júla v Bille za každých 20 € pri vašom nákupe dostanete stierací žreb, s ktorým môžete získať jednu z bohatých Billa cien. Hrá sa o balíky Play Station, prenosný reproduktor či slúchadlá Sony, outdoorový audio systém Sony a o mnoho ďalších zaujímavých cien...

Po získaní žrebu zotrite stieraciu plochu a nájdite tri zhodné symboly. Tie zadáte do registračného formulára na stránke Billa do 31. júla 2020. Billa si pripravila až 4000 podobných atraktívnych výhier len a len pre vás.

Pexels

Chceli by ste nové auto? Zapojte sa do Nitrazdroj súťaže o auto

Nakúpte v Nitrazdroj Zlatý bažant Radler nealko a spod uzáveru súťažného balenia pošlite kód v tvare RADLER KÓD na 7772 alebo cez www.zlatybazant.sk a vyhrajte novú Toyotu RAV4 alebo ďalšiu z 500 cien. Viac informácii o podmienkach súťaže nájdete v letáku. Nenechajte si to ujsť, súťaž trvá len do konca leta, 31. augusta 2020.

Kaufland súťaž o 50 eurovú nákupnú poukážku

V Kaufland súťaži máte možnosť vyhrať nákupné poukážky Kaufland až v hodnote 50 eur. Buďte aj vy medzi 50 vyžrebovanými výhercami. Je to veľmi jednoduché. Stačí zahlasovať za 3 z 10 výrobkov na grilovanie na stránke Kaufland súťaž. Vyberte si tu vaše 3 obľúbené výrobky, ktoré by ste radi videli na grile u vás doma a zapojte sa do súťaže o tieto skvelé ceny. Súťaž už prebieha, tak poďte do toho!

Aktuálne letáky

COOP Jednota leták
COOP Jednota leták
Jysk leták
Jysk leták
Tesco leták
Tesco leták
Metro leták
Metro leták
Kaufland leták
Kaufland leták
101 Drogerie leták
101 Drogerie leták
OBI leták
OBI leták
Billa leták
Billa leták
Dráčik katalóg
Dráčik katalóg
Lidl leták
Lidl leták